در سال 75 گروهی از هنرمندان بسیجی شهرستان اسلامشهر با انگیزه بسط و نشر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی  دور هم جمع شدند تا بتوانند در جغرافیای مشخصی سربازی برای انقلاب اسلامی باشند. روزها گذشت و چند سالی از آن جمع شدن ها و برگزاری نمایشگاه های فرهنگی در دانشگاه های کشور و برگزاری شبهای خاطره و یادواره شهدا گذشت که بچه ها در سال 82  دور هم جمع  شدند و تصمیم دیگری گرفتند و اون چیزی نبود جز تشکلیل خانه فرهنگ و رسانه ثائر با اساس محکمتر و تلاشی جدی تر در بهره گیری از محتوای غنی اسلامی  و مسخر نمودن ابزار دیداری و شنیداری و بهره گیری از رسانه های دسترس در جهت ترویج  و بسط اندیشه ناب انقلاب اسلامی در سراسر دنیا داشته باشند.

در طول این سالها ریزش ها و رویش ها، سختی ها و مشکلات ، سربازان فرهنگی امام خامنه ایی را محکم تر ازقبل کرده و به حول و قوه الهی تا کنون بر سر عهد خود بوده اند.

در دوره دوم فعالیت که با نام خانه فرهنگ و رسانه ثائر  در جبهه فرهنگی انقلاب حضور داشته اییم در کنار تولیدات ، تلاشمان  تربیت و حمایت از نیروهای مستعد و علاقمند به حوزه فرهنگ و رسانه بوده است و خدا را شاکریم  که توفیق  داشته ایم این مسیر پرتلاطم را با صرفه جویی در مصارف شخصی و بهره گیری از قناعت و صبر  تا اینجا بپیماییم.

رخداد ویژه در این مجموعه ایجاد موسسه مطالعات راهبردی رویش به منظور تقویت بنیه محتوایی و علمی در انجام فعالیت ها در سال 90 بوده است که  دستاوردی ارزشمند در حوزه تعیین سیاست محتوایی محصولات خانه فرهنگ و رسانه ثائر به همراه داشته است.

اللهم ثبت اقدامنا

خانه فرهنگ و رسانه ثائر