مستند ناآباد پس از یک سال آماده نمایش شد

اشتراک

مستند ناآباد پس از یک سال آماده نمایش شد

مستند ناآباد که مراحل ساخت ان بیش از یک سال به درازا کشیده بود بلاخره پس از صداگذاری نهایی آماده نمایش در دانشگاه ها و مراکز علمی کشور شد.

این مستند که از ابتدای تیر مال سال 1395 مراحل تحقیق و پژوهش آن آغاز شده بود از ابتدای آبان سال گذشته جلوی دوربین رفت و مهرماه سال 96 پس از پایان صداگذاری برای نمایش و اکران عمومی آماده شد.

این مستند با مدت زمان 55 دقیقه از تازه ترین تولیدات خانه فرهنگ و رسانه ثائر میباشد که کارگردانی ان را امیر عظیمی و محسن صادقی برعهده دارند.

ناآباد مستندی پژوهشی در ارتباط با تاثیر شهر بر انسانها میباشد و با تصاویر متعدد از نماهای ساختمان ها و تابلوهای تبلیغاتی که در شهرها و خیابان ها وجود دارد ساخت و پرداخت شده است.

در این مستند متخصصین شهرسازی و معماری همچون دکتر جهانشاه پاکزاد استاد طراحی شهری،دکتر عبدالرحمان نجل رحیم مغز پژوه و عصب شناس،دکتر نعمت اله فاضلی جامعه شناس و تعدادی دیگر از اساتید رشته معماری حضور دارند.

این فیلم مستند با مصاحبه های جذاب به همراه اساتید و متخصصین معماری شهری به سوژه ای داغ پرداخته است و در میان مصاحبه ها تصاویری از نمای ساختمان ها و نماهای شهری را به مخاطب نشان می دهد.

تهیه کننده این فیلم روح الله رفیعی میباشد و مجری طرح آن خانه فرهنگ و رسانه ثائر است.از دیگر عوامل ان می شود به فرهاد غلامی تدوینگر اثر ،امیر خدایی و علی حیدری تصویربردار و امیرحسین میرصابری مدیرتولید اشاره کرد.

Related Posts

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *